Pliki cookies

Pliki cookies

Sklep Internetowy Stara Szkoła (dalej Sklep) dostępny pod adresem URL http://www.stara-szkola.com wykorzystuje tzw. pliki cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer Sklepu, a następnie zapisywane na urządzeniu, z którego korzysta Klient podczas przeglądania Sklepu. Cookies są wykorzystywane w celu umożliwienia pełnej funkcjonalności Sklepu.

Cookies umożliwiają między innymi:

- automatyczne rozpoznawanie danego Klienta przez serwer, dzięki czemu nie jest konieczne każdorazowe wpisywanie loginu i hasła,
- utrzymanie sesji Klienta po zalogowaniu,
- dostosowanie zawartości Sklepu do zainteresowań Klienta,
- prowadzenie statystyk oglądalności Sklepu.

Sklep korzysta z dwóch rodzajów plików cookies: sesyjnych oraz stałych. Pliki sesyjne mają charakter tymczasowy i są przechowywane w urządzeniu do czasu opuszczenia lub wylogowania ze Sklepu lub zamknięcia przeglądarki. Pliki stałe są natomiast przechowywane w urządzeniu przez czas określony w parametrach tych plików lub do momentu ich usunięcia przez Klienta.

Na podstawie plików cookies Sklep nie może określić tożsamości Klienta. Pliki nie są szkodliwe dla urządzeń Klienta. Klient może w każdej chwili samodzielnie wyłączyć lub zmienić ustawienia plików cookies w swojej przeglądarce internetowej, lecz może to ograniczyć możliwość korzystania ze Sklepu.